top of page

2506 ROC Midden Nederland OA en PW

Openbaar·21 leden

Vrijdag 7 november 2025 in de woorden van Krijn


Vanochtend konden we uitslapen omdat we geen stage hadden. Om 13.45u moesten we allemaal bij Eindhoven Airport zijn. Iedereen was relatief op tijd (iets wat tijdens de eerdere keuzedeel lessen nog niet is gelukt).


Op het vliegveld maakten we nog een mooie groepsfoto en daarna was het tijd om onze tassen in te checken. Toen nog even door de douane en daarna het vliegtuig in. In het vliegtuig werden er veel spelletjes gespeeld en leuke gesprekken gevoerd. Na landing (en een groot applaus) waren we eindelijk in Noord-Macedonië!


Nadat we onze tassen hadden opgehaald konden we vertrekken naar het hostel. Er stonden 2 busjes op ons te wachten en toen was het nog maar driekwartier rijden. Toen we bij het hostel aankwamen konden we onze tassen aflossen en gelijk door naar het restaurant om de hoek.

Het eten was best lekker, en we hebben zelfs groente gegeten (dat hadden we niet verwacht)!


In de avond hadden we even een halfuur om te settelen en onze spullen in de kamers te leggen. Daarna hadden we nog een gezamenlijke reflectie van de dag en gingen we de planning voor morgen bespreken.


ree

ree

ree
ree

271 weergaven
bottom of page