top of page

2509 MBO Rijnland M-jaar

Openbaar·127 leden


327 weergaven

PROJECTLEIDER

Kennis maken met jullie projectleider> William Bos

William Bos

🕵‍♂𝐈𝐧 𝐡𝐞𝐭 𝐝𝐚𝐠𝐞𝐥𝐢𝐣𝐤𝐬 𝐥𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐛𝐞𝐧 𝐢𝐤...

"Trotse eigenaar van het bedrijf Out of Area B.V. Trots vanwege het feit dat dit volgens mij het eerste bedrijf is dat uit een stichting is voortgekomen. Meestal is het andersom en vinden bedrijven, welke naast winstgevendheid het welzijn van mensen hoog in het vaandel hebben, de tijd een stichting te starten. Out of Area B.V. richt zich op ‘Team Development’ en werkt volgens een ‘disruptie-methode’ aan het verbeteren van de ‘Healthy Side’ van de organisatie. Het is inmiddels bewezen dat indien je op een juiste wijze investeert in je mensen/teams een bedrijf over het algemeen beter presteert; ‘Smart Side’." De link met de stichting? Wel, het werken met groepen aan een maatschappelijk doel geeft binnen zo’n groep een positief gevoel van gebondenheid. Dit is niet het doel van de projecten maar wel telkens het gevolg.…


132 weergaven

We gaan er weer een mooi project van maken!

HOTEL VIV - TREBINJ

Jullie zullen midden in het centrum van Trebinj overnachten, op weg naar de meest aantrekkelijke bezienswaardigheid ligt hotel Viv. Elke kamer is voorzien van airconditioning, een badkamer en internettoegang. De stad Trebinje, gelegen in de vallei van de Trebisnjica-rivier, is prachtig. Bovendien ligt de prachtige stad Dubrovnik, die bezoekers van over de hele wereld aantrekt, vlakbij. Het hotel bevindt zich op zo'n 40 kilometer van de luchthaven.


KAMERINDELING


EXCURSIE

Terbinj

Het historische stadscentrum is prachtig. Overal kleine straatjes en gezellige terrasjes. De oude stad van Trebinje biedt een schilderachtige sfeer en heeft veel te bieden:


Via de stadspoort, met sfeervolle straatjes rondom de Osman Pasja-moskee kom je bij overdekte steegjes en toeristische winkeltjes. In het centrum staat de Andelkina Kapija: Een opvallende kapel op een charmant plein.

Buiten de stadsmuur inJovan Ducic Street is een levendige winkelstraat, waar jullie lekker kunnen shoppe.

VLUCHTGEGEVENS

Vliegmaatschappij: Transavia

Heenreis Zaterdag 12 april

15.10 uur Rotterdam > 17.20 uur Dubrovnik

Terugreis Donderdag 17 april


PROJECTLOCATIE OS LASTVE TREBINJ

Dit schooltje ligt in het zuiden tegen de grens aan met Monte Negro.

Het schooltje heeft 2 klaslokalen op de 2de verdieping en 2 op de begane grond en 1 lokaal dat dient als gymzaaltje.

Er gaan 25 kinderen naar deze school, die heel erg blij zijn dat jullie hen komen helpen!


BACK OFFICE STICHTING OUT OF AREA

Geyselberg 41, 5856 BB Wellerlooi

Tel: +31(0)6 135 22 589

Email: info@outofarea.nl


Laat bovenstaande telefoonnummers ook bij de thuisblijvers achter zodat ook zij ons op ieder moment kunnen bereiken.


Reacties op onderwerpen binnen deze applicatie zullen worden gelezen. Antwoorden kunnen direct eronder worden geplaatst. Indien het om persoonlijke informatie gaat, wordt er via e-mail gereageerd.


HET WEER

Handig bij het inpakken van de koffers/tassen is te weten wat voor weer het zal gaan worden.

Een goede website hiervoor is: http://www.weeronline.nl/Europa/Bosnie-en-Herzegovina/145


DRINKWATER

Het land heeft veel natuurlijke bronnen. Het drinkwater is van een zeer goede kwaliteit en zelfs beter dan in Nederland te noemen. Er kan dus gewoon uit de kraan gedronken worden.


BEN JE NOG GEEN 18 JAAR?

Deelnemers die nog geen 18 jaar jaar moeten een extra formulier invullen. Dat formulier heet 'Authorisation form for traveling abroad with a minor'. Dit formulier dient ingevuld en ondertekend meegenomen te worden.


Meer informatie is te vinden via: https://www.rijksoverheid.nl/documenten/formulieren/2014/02/06/formulier-toestemming-reizen-met-minderjarige-naar-het-buitenland 



    bottom of page