top of page

2529 PABO de Kempel

Public·1 member

A.Cosse
A.Cosse

PROGRAMMA

Let op! Blijf flexibel, want het programma kan nog veranderen.

Zondag 16 nov

09.00 uur Aankomst in Sarajevo

10.00 uur naar Busovaca

12.30 uur Lunch


17 Views
A.Cosse
A.Cosse

OVERNACHTEN

Motel Tisa zal de uitvalsbasis zijn van de Kempel studenten.

Het motel ligt net buiten het stadje Busovaca op 15 autominuten van de projectlocatie af.

Alle 2 - en 3 persoons kamers in hotel Tisa hebben een eigen badkamer. Voor handdoeken wordt gezorgd.


Op loopafstand van het hotel zijn verschillende supermarkten en banken te vinden.

10 Views
A.Cosse
A.Cosse

PROJECTLOCATIE - Osnovna skola Potis


De school waar de Kempel-studenten aan de slag gaan, ligt op ongeveer 50 minuten rijden van Sarajevo. Het gebouw beschikt over twee klaslokalen die door vier klassen worden gedeeld: twee groepen volgen ’s ochtends les en twee groepen in de middag. In totaal telt de school zo’n 70 kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 10 jaar.


De klaslokalen zijn hard aan een opknapbeurt toe. Hoewel het dak enkele jaren geleden is vernieuwd, zitten de plafonds nog vol vochtplekken. Ook de muren zijn flink beschadigd en verdienen een frisse en vrolijkere uitstraling.


De studenten gaan beide lokalen opknappen. Voor de plafonds zullen we wellicht wat hulp van profs nodig hebben. Daarnaast zullen lesgeven en leuke activiteiten organiseren voor de kinderen ter plaatse.


Alle Foto´s https://photos.app.goo.gl/Y8Tw1GQsPgyU5owQ7

10 Views
A.Cosse
A.Cosse

EXCURSIE

Sarajevo

ree

Tijdens de excursie rijden we de Igman-berg op naar het voormalige Olympische skigebied. Hier staan nog steeds de oude skischansen, in 1984 een plek van sport en samenkomst. Tijdens de laatste Balkanoorlog werd dit echter de frontlinie. Ter plaatse vertellen we jullie alles over deze indrukwekkende geschiedenis.


Daarna maken we een korte stop bij Hotel Igman en rijden we de berg weer af, naar het centrum van Sarajevo. Daar wacht de beste kebab ter wereld op ons!

Na de lunch krijgen jullie de mogelijkheid om een museum te bezoeken, of gewoon door de stad te wandelen en de sfeer en cultuur van Sarajevo te proeven.

10 Views

Members

  • A.Cosse
    A.Cosse
bottom of page