top of page

2510 Noorderpoort Winschoten

Openbaar·76 leden

Team Winschoten is onderweg en inmiddels aangekomen in Bosnië. Een lange rit, maar de sfeer is fantastisch.

We hebben er zin in!


246 weergaven

Winschoten is onderweg.

Even voor 15.00 zijn we vertrokken en rijden ondertussen al in Duitsland. Een aantal ligt al lekker te slapen. Muziek komt uit de boxen en de voorraad eten is al een aardige slag in geslagen.


265 weergaven
A.Cosse
A.Cosse
6월 20일

Hele goede reis!!!

Kom je uitzwaaien?

Na een intensieve voorbereidingsperiode, waarin onze studenten zich vol enthousiasme hebben verdiept in het land, de reis en de projecten die op het programma staan, is het moment bijna daar!


Aanstaande vrijdag is het zover: op 20 juni om 14.30 uur worden de koffers in de bus geladen en om 15.00 uur vertrekken we richting onze bestemming. De terugkomst in Winschoten staat gepland op 27 juni rond 10.00 uur.


Wil je onze reis en projecten volgen? Dat kan via de volgende link:

Discussie - 2510 Noorderpoort Winschoten | Stg. Out Of Area

Op deze pagina zullen dagelijks updates worden geplaatst.


We zijn nog op zoek naar een sjoelbak die we kunnen meenemen en daar achterlaten – mocht je er nog één over hebben, dan houden we ons graag aanbevolen!

219 weergaven

PROJECTLOCATIE 2025 > Os Bilalovac

De basisschool van Bilalovac, Kiselja ligt op 35 minuten rijden van hotel Bor.

Naar deze school gaan 40 kinderen in de leeftijd van 6 t/m 10 jaar, die allemaal in 1 shift (dagdeel) naar school gaan.

De buitenzijde van de school is recentelijk opgeknapt, maar aan de binnenkant missen ze kleur!

De Winschoten studenten gaan activiteiten organiseren voor de kinderen en klaslokalen en een gang opknappen.


363 weergaven
bottom of page