top of page

2609 MBO Rijnland M-jaar

Openbaar·138 leden

WEER

Handig bij het inpakken van de koffers/tassen is te weten wat voor weer het zal gaan worden.

Een goede website hiervoor is: http://www.weeronline.nl/Europa/Bosnie-en-Herzegovina/145


REISADVIES > GROEN

Je kunt naar Bosnië en Herzegovina reizen. De veiligheidsrisico’s zijn vergelijkbaar met die in Nederland.


DRINKWATER

Het land heeft veel natuurlijke bronnen. Het drinkwater is van een zeer goede kwaliteit en zelfs beter dan in Nederland te noemen. Er kan dus gewoon uit de kraan gedronken worden.

 

ALCOHOL 

LET OP! Tijdens deze reis is het gebruik van alcohol NIET toegestaan!


ELECTRA

Het voltage en de stopcontacten zijn hetzelfde als ik Nederland.

 

MEENEMEN VAN ALCOHOL EN SIGARETTEN

Alcohol en sigaretten zijn heel goedkoop. Deelnemers boven de 18 jaar mogen maximaal 1 liter sterke drank en 200 sigaretten (1 slof) meenemen. 

Overtredingen kunnen grote boetes en vertragingen bij de douane opleveren! 

 

DAGVERSLAGEN

FOLLOW US via https://www.outofarea.nl/projectverslagen                                                      

Op deze pagina zullen wij iedere dag een verslagje en foto’s publiceren zodat familie, sponsoren, vrienden, collega’s etc. op de hoogte worden gehouden van alle ervaringen.


TELEFOON

Mobiele telefoons hebben een goed bereik in Bosnië & Herzegovina. Het is echter ontzettend duur. Je betaalt voor een telefoontje al snel € 2,00 per minuut. En ook de MB's zijn duur. Er bestaat een mogelijkheid om een Bosnische SIM kaart te kopen. Dat kan bij kiosken en tankstations. Ook kun je vanuit Nederland al een e-SIM regelen.

                                                    

PINNEN  

Het is niet nodig om in Nederland al de lokale valuta aan te schaffen. We zullen regelmatig in de buurt zijn van pinautomaten. 

In Bosnië & Herzegovina geldt momenteel een wisselkoers van € 1,00 is 1,95 Bosnische Mark.


BOODSCHAPPEN  

Wil je chips of andere lekkere dingen kopen dan is dat geen probleem. We stoppen regelmatig bij een supermarkt zodat je inkopen kunt doen.

69 weergaven
bottom of page