top of page

2610 Noorderpoort Winschoten

Openbaar·80 leden

Team Winschoten is onderweg en inmiddels aangekomen in Bosnië. Een lange rit, maar de sfeer is fantastisch.

We hebben er zin in!


270 weergaven

Winschoten is onderweg.

Even voor 15.00 zijn we vertrokken en rijden ondertussen al in Duitsland. Een aantal ligt al lekker te slapen. Muziek komt uit de boxen en de voorraad eten is al een aardige slag in geslagen.


279 weergaven
A.Cosse
A.Cosse
Jun 20, 2025

Hele goede reis!!!

Kom je uitzwaaien?

Na een intensieve voorbereidingsperiode, waarin onze studenten zich vol enthousiasme hebben verdiept in het land, de reis en de projecten die op het programma staan, is het moment bijna daar!


Aanstaande vrijdag is het zover: op 20 juni om 14.30 uur worden de koffers in de bus geladen en om 15.00 uur vertrekken we richting onze bestemming. De terugkomst in Winschoten staat gepland op 27 juni rond 10.00 uur.


Wil je onze reis en projecten volgen? Dat kan via de volgende link:

Discussie - 2510 Noorderpoort Winschoten | Stg. Out Of Area

Op deze pagina zullen dagelijks updates worden geplaatst.


We zijn nog op zoek naar een sjoelbak die we kunnen meenemen en daar achterlaten – mocht je er nog één over hebben, dan houden we ons graag aanbevolen!

227 weergaven

PROJECTLOCATIE 2025 > Os Bilalovac

De basisschool van Bilalovac, Kiselja ligt op 35 minuten rijden van hotel Bor.

Naar deze school gaan 40 kinderen in de leeftijd van 6 t/m 10 jaar, die allemaal in 1 shift (dagdeel) naar school gaan.

De buitenzijde van de school is recentelijk opgeknapt, maar aan de binnenkant missen ze kleur!

De Winschoten studenten gaan activiteiten organiseren voor de kinderen en klaslokalen en een gang opknappen.


366 weergaven

OVERNACHTINGSLOCATIE 2025

Motel Bor > Stjepana Radića 44, Vitez, Bosnia i Herzegovina

De kamers van Motel Bor bieden uitzicht op de bergen en zijn voorzien van een zithoek en een tv, airconditioning en gratis wifi. De eigen badkamer is uitgerust met een bad of een douche en een haardroger.


Er is een 24-uursreceptie en een gemeenschappelijke lounge en een bagageopslag.

Beddengoed en handdoeken zijn aanwezig.


De eerste nacht zullen de studenten overnachten in Hotel Tisa dat in de buurt ligt, vanwegen een evenement in Borik.


261 weergaven

PROGRAMMA 2025

Het programma gaat er als volgt uitzien;  

Er kunnen altijd tijden en activiteiten veranderen, wees dus flexibel! 

 

VR 20 juni

Vertreklocatie:

301 weergaven

VERVOER - BUS

Jullie reizen met de bus naar Bosnië & Herzegovina.


DATUM: Vrijdag 20 juni 2025

OPSTAPPLAATS: Noorderpoort PC Hoofdlaan Winschoten.

VERZAMELTIJD: 14.30 uur


163 weergaven

20 - 27 juni 2025

Op 20 juni 2025 vertrekt er opnieuw een groep studenten voor een project naar Bosnië

Tijdens deze reis gaan we klussen bij een school doen.

Mocht je willen doneren of nog spullen hebben die we kunnen gebruiken voor het klussen dan horen we het graag.


op 14 mei is er een markt ten behoeve van Bosnië Noorderpoort Winschoten.

Tijdstip volgt nog.


138 weergaven
    bottom of page